Kontakt

 

Każda historia ma swój początek, mniej lub bardziej skomplikowany. Zakończenia też są różne, choć czasami wcale nie ma jasnych zakończeń… Wiele zależy więc od Państwa- Naszych Czytelników- bo to Wy decydujecie, czy historia, którą znacie, ujrzy światło dzienne i będzie cieszyć oraz  fascynować także innych.

W przeszłości, wielu z nas należało lub nadal należy do różnych forów tematycznych, skupiających fascynatów historii czy też szeroko rozumianej eksploracji. Dziś, zakładając DTH, postawiliśmy na zaufanie w stosunku do siebie jak i Szanownych Czytelników. Założyliśmy stowarzyszenie, które stara się rozwiązywać zagadki przeszłości… Każdą opowiedzianą historię czy przekazaną przez Państwa informację wysłuchamy z wielka uwagą, zachowując w sekrecie dane Rozmówcy lub publikując je, w zależności od Państwa życzenia. Wiadomym jest, że część uzyskanych materiałów należy zweryfikować w terenie; chętnie przeprowadzimy sami lub z Państwem takie rozpoznanie, a gdy zajdzie taka potrzeba, pomożemy zdobyć stosowne zezwolenia od lokalnych władz lub zarządcy terenu. Patrząc na to jak działamy i jakimi zagadnieniami historycznymi się zajmujemy, sami Państwo zadecydują o tym, czy obdarzyć nas mandatem zaufania. Będziemy też wdzięczni za wszelką konstruktywną krytykę, bo tylko słuchając Państwa krytycznych uwag, jesteśmy w stanie udoskonalić to co robimy.

Mamy nadzieję, że przy Państwa pomocy zdołamy rozwiązać i wyjaśnić wiele zagadek historycznych oraz wyprostować niektóre meandry lokalnej historii. Kontakt z DTH prosimy nawiązywać za pomocą skrzynki mailowej pod adresem: poczta@dth.org.pl. 

Komentarze i pytania są mile widziane.

Formularz kontaktowy
* (pola wymagane)

Akceptowalne rozszerzenia plików: doc,pdf,txt,gif,jpg,jpeg,png.
Maksymalna wielkość załączonego pliku: 10mb.

Udostępnij
Translate »